Małgorzata Rozenek i jej styl od lat są przedmiotem ożywionej dyskusji w internecie. Jej fani są podzieleni na dwie grupy: tych, którzy podziwiają ją za odwagę w prezentowaniu zadbanego ciała oraz tych, którzy uważają, że jej seksowne kreacje są zbyt wyzywające i nie pasują do jej wizerunku. Gwiazda nie przejmuje się jednak komentarzami na temat swojego wyglądu i regularnie pokazuje się w stylizacjach eksponujących jej zgrabne nogi i podkreślających biust. Rodzina Majdanów przebywa obecnie na wakacjach we Francji, co daje Małgorzacie Rozenek okazje do prezentowania letnich kreacji na Instagramie. Pod jej ostatnim zdjęciem wywiązała się dyskusja, czy aby na pewno odpowiednio dobiera ona stylizacje do okoliczności.

Małgorzata Rozenek w bardzo wysokich butach

Małgorzata Rozenek zaskoczyła fanów swoimi niebotycznie wysokimi butami. Na spacer z mężem i dziećmi po Nicei, gwiazda włożyła buty na koturnie, które nie wyglądają na najwygodniejsze. Obserwatorzy zaczęli zastanawiać się, czy chodzenie w tego typu obuwiu nie jest pierwszym krokiem do skręcenia kostki:

- Idealne obuwie do skręcenia kostek i pozbycia się uzębienia.

- Mina męża: "boże jak ona w tych szczudłach daje radę..."

- Jak w tym możesz chodzić?

Małgorzata Rozenek nie przejęła się jednak krytyką fanów i na ironiczne pytanie obserwatorki "czy to są buty cyrkowe?", odpowiedziała:

" - Nie, to Gucci (śmiech)" 

A Wy założyłybyście takie obuwie podczas urlopu?

Zdjęcia z wakacji Małgorzaty Rozenek-Majdan zobaczycie w naszej galerii --->