Małgorzata Rozenek wydaje kolejną książkę, tym razem o świadomym macierzyństwie. Na Instagramie żony Radosława Majdana pojawił się dziś wpis, w którym gwiazda zaprezentowała okładkę poradnika "Świadoma mama". Ma on odsłaniać tajniki ciąży i macierzyństwa, a także opisywać doświadczenia Małgorzaty Rozenek bez żadnego tabu. Książka powstała we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym ginekologami, położnikami, czy specjalistami od niepłodności.

Małgorzata Rozenek napisała książkę o ciąży

- Kochani, te kilka ostatnich tygodni choć w całkowitej izolacji były dla mnie bardzo pracowite, bo mogłam skupić się na dokończeniu prac nad... moim najnowszym poradnikiem „Świadoma mama”. Ciąża i poród to wyjątkowe chwile w życiu rodziców. Szczególnie w dzisiejszej sytuacji, która wymaga od nas konkretnych działań i podejścia dla tak niezwykłego wydarzenia. Przez ostatnich kilka miesięcy otrzymywałam od Was wiele pytań i próśb o rady dotyczące dziewięciu miesięcy, które są zarówno magiczne, jak i pełne obaw i strachu. To normalne. Nawet jeśli jest to kolejny raz, gdy stajemy w obliczu pojawienia się na świecie małego człowieka.

Dlatego chciałam, żeby mój poradnik „Świadoma mama” był kompendium wiedzy dla mniej i bardziej doświadczonych rodziców, w którym razem z najlepszymi specjalistami, ekspertami i lekarzami pomożemy Wam przejść krok po kroku przez ciąże, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, obalimy mity i rozwiejemy wszelkie niepewności związane z tym okresem. Pracując przy „Świadomej mamie” sama dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, które okazały się dla mnie pomocne - czytamy na Instagramie Małgorzaty Rozenek.

Przypomnijmy, że Rozenek ma na swoim koncie już kilka publikacji poradnikowych, a także książkę o in vitro "In Vitro. Rozmowy intymne".

Książka Małgorzaty Rozenek "Świadoma mama": data premiery

Poradnik prezenterki ma ukazać się 5 maja 2020 roku.