Od jakiegoś czasu w mediach pojawia się coraz więcej ataków w kierunku Małgorzaty Rozenek, która prowadzi program "Perfekcyjna Pani Domu". Małgorzata krytykowana jest za to, że ponoć jej życie prywatne nie ma zbyt wiele wspólnego z programem. Według medialnych doniesień, Rozenek korzysta z pomocy sprzątaczki i sama nie dba o swój dom.

Sama Małgorzata w wywiadzie dla TVN wyjawiła, że częściej spotyka się z pozytywnymi reakcjami ludzi, którzy dziękują jej za wspaniałe rady oraz opowiadają, jak sami dbają o swoje domy. - Nie jestem perfekcyjna, mi jest bardzo daleko do perfekcji. Staram się prowadzić dom najlepiej jak potrafię, a potrafię to robić. Wszystko zależy od czasu, który mamy na prowadzenie domu, czy pracujemy więcej czy mniej, czy dzieci są zdrowe czy chore. To wszystko zależy i to wszystko ma wpływ na to, jak prowadzi się dom - wyjaśniła Małgorzata.

Małgorzata Rozenek dodała także, że jest bardzo szczęśliwa, że może prowadzić program "Perfekcyjna Pani Domu" i dzięki temu spotykać się ze wspaniałymi ludźmi.