Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana bez wątpienia był jednym z najbardziej wyczekiwanych ślubów zeszłego roku. Para przyrzekała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w piękne wrześniowe popołudniu w podwarszawskim Konstancinie. Przygotowania do ceremonii rozpoczęły się od samego rana. Ślub i wesele odbyło się w tym samym miejscu – w pięknym pałacyku Konstancinie pod Warszawą. Sama ceremonia ślubna miała miejsce w willi, zaś wesele odbyło się w wielkim ogrodzie pod zbudowanym specjalnie na tę okazję białym namiotem. Teraz w końcu wiemy, jak wyglądały wnętrza specjalnie na tę okazję udekorowanej willi oraz namiotu, który pomieścił ponad stu gości!

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK I RADOSŁAW MAJDANświętują pierwszą rocznicę ślubu! Pamiętacie ich wesele? Co to było za wydarzenie! [DUŻO ZDJĘĆ]

Małgorzata Rozenek pochwaliła się właśnie na swoim Instagramie zdjęciami z wnętrz pałacyku i namiotu, na których widzimy piękne dekoracje, jakie na okoliczność wesela pary przygotowała specjalnie tę okazję wynajęta firma. Małgosia po raz kolejny udowodniła, że jej ślub by nie tylko perfekcyjnie zorganizowany, lecz także ponadprzeciętnie elegancki. W jakim otoczeniu na ślubie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bawili się ich goście? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-) Zachwycające?