Małgorzata Rozenek i Joanna Krupa, czyli dwie gwiazdy TVN, są w otwartym konflikcie. Poszło o nowy kontrakt Rozenek z marką kosmetyczną Avon. Małgorzata jest nową twarzą tego znanego koncernu z branży beauty. Niedawno ukazało się pierwsze zdjęcie, promujące kampanię Rozenek dla Avonu. Gdy obiegło wszystkie media oraz gdy prowadząca show "Projekt Lady" sama podzieliła się nim na Instagramie, zaczęła się burza. Joanna Krupa poinformowała, że marka Avon testuje swoje produkty na zwierzętach i że jej zdaniem w związku z tym ani Rozenek, ani żadna inna osoba publiczna nie powinna promować jej produktów. Mimo że Małgorzata przedstawiła dokumenty, dementujące jakoby Avon testował swoje produkty na zwierzętach, zamęt wcale nie ucichł. Dzisiaj Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek są oficjalnie przeciwniczkami, a jeszcze niedawno, bo na prezentacji nowej ramówki TVN, pozowały razem do zdjęć i zdawało się, że mają świetne relacje. Ich konflikt na pewno zaogni się po ostatnim komentarzu Małgorzaty Rozenek, w którym zarzuciła Krupie hipokryzję. Co dokładnie powiedziała? Sprawdź PONIŻEJ.

Małgorzata Rozenek o Joannie Krupie

Małgorzata Rozenek w rozmowie z JastrzabPost powiedziała, że Joanna Krupa sama zabiegała o kontrakt z marką kosmetyczną Avon:

Uważam, że każdy powinien zajmować się sobą, to jest bardzo ważne, żeby się skupiać na swojej pracy. Joanna 3 lata walczyła o kontrakt z tą firmą i może ją to zabolało.

Rozenek odwołała się też do Kingi Rusin, która w pewnym sensie dołączyła do sporu, zaznaczając, jak ważne jest nietestowanie kosmetyków na zwierzętach oraz zwracając uwagę, że jej marka Pat & Rub tego nie robi i nigdy nie robiła:

Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna, tylko ja nie wykorzystuję jej ani do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin, ani nie wykorzystuje jej do jakiś pozorowanych ruchów, tak jak w przypadku Joanny.

Spodziewaliśmy się, że Rusin i Krupa nie pozostawią tych słów Małgorzaty Rozenek bez odpowiedzi. Jednak Kinga przebywa teraz za granicą na wakacjach, a Joanna Krupa jest w USA. Skontaktowaliśmy się za to z jej menedżerką, Justyną Bulińską-Levine. Przekazała nam, że Krupa nie zamierza komentować tej sprawy.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek w kampanii AVON. Mamy pierwsze zdjęcie!

Na koniec swojej rozmowy z serwisem JastrzabPost Rozenek dodała, że od teraz będzie bardzo uważnie przyglądać się wszystkim współpracom tak Joanny Krupy, jak i Kingi Rusin. Coś nam się wydaje, że ten konflikt szybko się nie zakończy...