Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana jest z pewnością jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń medialnych tego roku w rodzimym show-biznesie. Para zaręczyła się w trakcie świąt Bożego Narodzenia w 2014 r. Od tamtej pory trwają spekulacje, kiedy zdecydują się sformalizować swój związek. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS Małgorzata Rozenek o współpracy z Ewą Minge nad projektem sukni ślubnej

W najnowszym numerze magazynu Gala była Perfekcyjna Pani Domu, a obecna gospodyni show Projekt Lady, opowiedziała, jak przygotowuje się do tej wyjątkowej uroczystości, kto jej pomaga i jakie emocje jej towarzyszą.

Gala: Masz już zaplanowane, jak będzie wyglądał Wasz ślub?

Małgorzata Rozenek: To ma być kameralny ślub, a nie medialne wydarzenie. Chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że trudno jest uchować wszystkie informacje w tajemnicy. Korzystam z pomocy wedding planerki. Ale tylko dlatego, że teraz większość czasu poświęcam na promocję programu Projekt Lady. Mam już zarezerwowane i datę, i miejsce. Teraz dopinam szczegóły dotyczące menu, świeczek, koloru obrusów na stołach... Zdradzę, że przyjęcie weselne odbędzie się w przepięknym ogrodzie, a goście będą się bawić przy muzyce granej przez zespół oraz DJ-a.

A suknia ślubna?

Pracujemy nad nią z Ewą Minge. Na razie jesteśmy na etapie przygotowań i mamy dwie koncepcje. Zależy nam, żeby była to sukienka bez zbędnych ozdób, geometryczna i długa. W delikatnym, perłowym albo kremowym kolorze. Ewa jest doskonałym fachowcem, więc mam pewność, że stanie na wysokości zadania.

Dlaczego tak naprawdę decydujesz się na ten ślub? Myślisz, że to będzie miało wpływ na Twoją relację z Radkiem?

To dla mnie duże wydarzenie, naturalna konsekwencja bycia z kimś w związku. Poza tym wolę mówić o sobie „żona Radka”, a nie „dziewczyna”. 

Pełna rozmowa do przeczytania w najnowszej Gali, dostępnej od poniedziałku 11 lipca. Zapraszamy!  

PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Horodyńska o przyjaźni z Małgorzatą Rozenek: Jest wyluzowana, umie się z siebie śmiać. Poznała nawet moją mamę