Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu uważana jest za prawdziwy ideał kobiety. A wszystko dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu", w którym pokazuje, jak dbać o swój dom, jak z łatwością wyczyścić każdy brud i posprzątać bałagan. Śmiało można powiedzieć nawet, że Małgorzata jest naprawdę perfekcyjna w tym, co robi. Zapewne celebrytka budzi podziw innych kobiet i lekki strach mężczyzn. W końcu Małgosia często nalega, żeby mężowie pomagali swoim żonom w domach. Dlatego nic dziwnego, że na konferencji prasowej stacji TVN, na której zaprezentowano jesienną ramówkę, Edward Miszczak zapytał prowadzącą o to, jak czuje się przy niej mąż, aktor Jacek Rozenek.

- Mój mąż czuje się cudownie od 10 lat, tak mi mówi - przyznała Małgorzata Rozenek. Prowadząca program "Perfekcyjna Pani Domu" zdradziła również, że nieco inne uczucia towarzyszą mężom kobiet, które odwiedza w domach. Wszystko przez to, że Małgosia próbuje ich nauczyć, że powinni przejąć część domowych obowiązków.

Żona aktora zapowiedziała także, że 2. sezon "Perfekcyjnej Pani Domu" będzie bardzo ciekawy. Wiadomo już, że 1. odcinek pojawi się na naszych ekranach 3 września.