Konflikt Małgorzaty Rozenek z Renatą Kaczoruk i Kubą Wojewódzkim powraca. Prowadząca "Projekt Lady" ostro skomentowała decyzję modelki o udziale w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Żona Radosława Majdana nie omieszkała przypomnieć dawnych wypowiedzi znanej pary, które jej zdaniem dowodzą ich obłudzie. Z opinią żony zgodził się Majdan, który wbił szpilę Kubie Wojewódzkiemu. Jak można sie było spodziewać, Wojewódzki nie pozostawił słów Majdanów bez odpowiedzi.

- Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego, uważa polski show biznes za wylęgarnie tak złych ludzi jak my, idzie do programu, który jest stricte show biznesowy. Uważam, że jest wspaniały i chętnie wzięłabym w nim udział, gdybym mogła, to klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji - powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z serwisem Party.

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK zdradza kulisy programu „Iron Majdan”! Na czym będzie on polegał?

Małgorzata Rozenek o Renacie Kaczoruk w Tańcu z Gwiazdami

Swoje trzy grosze w kwestii udziału koleżanki z "Azja Express" w "Tańcu z Gwiazdami" postanowił dorzucić także Radosław Majdan. Były bramkarz reprezentacji Polski pozwolił sobie jednak na kąśliwą uwagę nie pod adresem modelki, ale jej partnera - Kuby Wojewódzkiego.

- Narzeczony Renaty powiedział, że ja, dzięki związkowi z Gosią awansowałem do ekstraklasy, tak myślę, że on dzięki swojemu związkowi spadnie do drugiej ligi - podsumował Radosław Majdan.

Ostra wypowiedź Majdanów na temat Kaczoruk i Wojewódzkiego na nowo odgrzewa ich trwający od dłuższego czasu konflikt. Przypomnijmy, że "Perfekcyjna Pani Domu" ma już na koncie wygrany proces z Wojewódzkim o znieważenie. Sąd zdecydował, że dziennikarz TVN musi przeprosić Małgorzatę Rozenek za słowa, które padły w wywiadzie dla magazynu "Playboy" oraz przekazać 30 tys. zł na Fundację TVN "Nie jesteś sam". Jednak dziś Wojewódzki obwieścił oficjalnie, że wyrok sądu w tej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. To nie wszystko, co powiedział Kuba w reakcji na komentarz Majdanów na temat Renaty Kaczoruk. Cały wpis dziennikarza zamieszczamy poniżej. No cóż, rok dopiero się zaczął, a w polskim show-biznesie już zrobiło się gorąco...!

AKTUALIZACJA: Małgorzata Rozenek odpowiada Kubie Wojewódzkiemu i sugeruje, że Renata Kaczoruk miała romans z żonatym mężczyzną. Rozenek zamieściła zdjęcie z Radosławem Majdanem na swoim Instagramie i opatrzyła je bardzo długim komentarzem. A więc i Wojewódzki, i Rozenek zarzucają sobie nawzajem całkiem sporo. Jak skończy się ten medialny spór? Post Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Rozenek (w odpowiedzi na niego) znajdziecie poniżej:

 

Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki, niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instargama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach… Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat My po półrocznej pracy na planie nowego programu, dzięki któremu zwiedziliśmy cały świat, dopiero w lutym będziemy mogli pozwolić sobie na rodzinny odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie równie udany jak Pana. Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie… 1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań. 2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach. Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w "Koronie królów". Z wyrazami szacunku, Małgorzata Rozenek-Majdan

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Sty 22, 2018 o 10:16 PST