Wiek Małgorzaty Rozenek budzi kontrowersje od chwili, kiedy tylko pojawiła się w show-biznesie. Temat wraca co roku w dniu urodzin Perfekcyjnej Pani Domu i zawsze znajdują się osoby, które zarzucają jej, że zaniża swój prawdziwy wiek udając, że jest o 10 lat młodsza niż w rzeczywistości. I chociaż jeden z tabloidów opublikował nawet zdjęcie dowodu osobistego Rozenek, internauci nadal nie są przekonani, że naprawdę urodziła się w 1978 roku. Sprawę kontrowersji wokół swojego wieku postanowiła skomentować w najnowszym wywiadzie dla "Newsweeka".

Prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca 1978, w tym roku skończy więc 42 lata. Żona Radosława Majdana w nowym wywiadzie wyjaśniła, skąd biorą się wątpliwości dotyczące jej wieku.

- Jestem z rocznika 1978. Cała afera z moim wiekiem wzięła się z tego, że jedna ze stacji telewizyjnych podpisała mnie kiedyś, że mam 41 lat, a nie 31. Potem tabloid opublikował zdjęcie mojego dowodu, gdzie było widać datę urodzin. Na początku byłam wściekła, a potem pomyślałam, że dobrze, że wreszcie wszystko będzie jasne. Niestety, nikt nie uwierzył, że urodziłam się w 1978 roku. Hejterzy pisali wtedy, że tamten dowód był sfałszowany, bo w rzeczywistości jestem dużo starsza - powiedziała Rozenek.

Czy Małgorzata Rozenek naprawdę jest w ciąży?

Małgorzata Rozenek wyznała, że spotyka się nawet z osobami, które twierdzą, że mają dowody na to, iż urodziła się w 1969 roku. Ale to nie jedyna teoria, jaką mają na jej temat internauci. Niektórzy z nich są też przekonani, że... Rozenek udaje ciążę, a swój brzuch wypycha poduszkami! Żona Radosława Majdana wyznała, że jest zaskoczona takimi absurdalnymi oskarżeniami i w rozmowie z dziennikarzem całkowicie je zdementowała.