Fani Małgosi Rozenek miesiącami wyczekiwali kolejnego syna swojej idolki, wspierając ją komentarzami i wiadomościami na Instagramie. Prezenterka nie kryła faktu, że trzecia ciąża była osnuta długimi staraniami, a samopoczucie przyszłej mamy nie przypominało sielanki. Dziś Henryk jest już na świecie, a Małgosia opublikowała swój pierwszy post w mediach społecznościowych od chwili porodu.

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęciem z najmłodszym synem

Na profilu gwiazdy TVN pojawiły się pierwsze zdjęcia mamy z jej najmłodszą pociechą. W emocjonalnym wpisie dzieli się swoją radością i sugeruje, że przyjście na świat małego Henryka nie było łatwe:

Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś, mały Cud. Przez naszych lekarzy nazywany Henrykiem Walecznym, kiedyś Wam opowiem dlaczego... zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością. Bardzo Wam wszystkim dziękuje za wzruszające i pełne miłości wiadomości. Czytałam je wszystkie i tak ciepło mi się na sercu robiło, że tyle dobra i pozytywnej energii jest wokół Henryczka. DZIĘKUJE WAM za to. Jeszcze chwilę tu zostaniemy, ale za jakiś czas wracam do synów, bo jak "każda Mama kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej" - napisała Małgosia.

Pod postem szczęśliwej mamy już pojawiło się mnóstwo gratulacji:

Małgosiu tak się cieszę. Niech Henio rośnie zdrowy i szczęśliwy, a starsi bracia niech mu pokazują wszystkie uroki dzieciństwa, ściskamy Was bardzo mocno - napisała Iza Janachowska.

Mały wielki Człowiek Henryk - dodała od siebie Hanna Lis.

Witaj Heniu - pisze w komentarzu Hania Konarowska.

Serwis Gala.pl przyłącza się do gratulacji dla rodziców i życzy Heniowi wszystkiego, co najlepsze!