Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na niedzielnej gali tygodnika "Piłka Nożna". Podczas rozdania statuetek nagrodzono piłkarzy w ośmiu specjalnych kategoriach, w tym "Najlepszy polski piłkarz", czy "Odkrycie roku". Było to pierwsze wyjście Majdanów, odkąd para ogłosiła ciążę Małgorzaty Rozenek. Na sportową galę przyszli rodzice wybrali stylizacje w odcieniu czerni - Gosia miała na sobie elegancką suknię z golfem i aplikacją na ramieniu projektu Roberta Czerwika, a Radek postawił na klasyczny garnitur. Pod fotografią stylizacji Rozenek na Instagramie pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy, również od polskich gwiazd. Zachwyt jej stylizacją wyraziły m.in. Ewa Chodakowska, Grażyna Wolszczak oraz Deynn.

Małgorzata Rozenek w ciąży na gali 

Ciąża Małgorzaty Rozenek to jeden z najchętniej komentowanych tematów w mediach w ostatnim czasie. Głównie z tego względu, że jest to ciążą, o którą gwiazda bardzo długo się starała. Wielokrotnie przyznawała w wywiadach, że razem z mężem podejmowała wiele prób in vitro, zmagała się również z poronieniem ciąży bliźniaczej w 11. tygodniu. Obecnie jest w piątym miesiącu ciąży i czuje się bardzo dobrze.

Przypomnijmy, że dwaj synowie Małgorzaty Rozenek z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - Stanisław oraz Tadeusz - również zostali poczęci dzięki metodzie in vitro.

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek w ciąży obejrzycie w naszej GALERII.