Małgorzata Rozenek to gwiazda, która przeszła jedną z największych metamorfoz w polskim show-biznesie. Swoją karierę zaczynała jako skromna mama i żona Jacka Rozenka, potem zdobyła rozpoznawalność i sympatię widzów, a wraz rosnącą popularnością decydowała się na wprowadzanie kolejnych zmian w swoim wyglądzie. Kiedy prezenterka związała się z Radosławem Majdanem, zaczęła wybierać dużo bardziej odważne i kuse kreacje, które odsłaniały jej długie nogi i dekolt.

Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć biust

W ostatnim odcinku programu "Rozenek cudnie chudnie" prezenterka poruszyła temat swojego biustu, który jak wyznała, dwukrotnie powiększyła. Na pierwszą operację zdecydowała się jeszcze zanim poznała Radosława Majdana, a na drugą już w trakcie ich związku. 

- Jako dziewczynka w szkole baletowej, gdzie byłam otoczona niezwykle szczupłymi osobami, sama byłam bardzo szczupła, marzyłam o pełnych kształtach. Cieszę się, że życie mi się tak ułożyło, że na te kształty mogłam sobie pozwolić. Nacieszyłam się nimi bardzo i teraz już mnie one nie bawią. (...) Chciałabym powrotu do swojej szczupłej i zwinnej sylwetki.

Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza - wyznała Małgorzata Rozenek.

Prezenterka stwierdziła, że duży biust już jej się znudził i ma zamiar wrócić do rozmiaru, który jej piersi miały po pierwszej operacji. - Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam, jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust - dodała.