Małgorzata Rozenek raczej stroni od medialnych przyjaźni. Tym większym więc zaskoczeniem był fakt, że podczas niedawnej prezentacji jesiennej ramówki TVN-u gwiazda z wielkim zaangażowaniem rozmawiała o czymś z Agnieszką Szulim, z którą spędziła wspólnie niemal całą imprezę.

Teraz wiemy nieco więcej na temat tej nieoczekiwanej nici porozumienia, jaka połączyła obie gwiazdy. Jak donosi bowiem tygodnik "Na Żywo", Rozenek zaoferowała przechodzącej przez trudny okres rozstania prowadzącej program "Na Językach" pomoc i wsparcie!

"Małgosia specjalnie usiadła obok Agnieszki i bez ogródek zapytała, co złego się dzieje, że tak bardzo schudła. Agnieszka powiedziała Małgosi, że od czasu rozstania nie może dojść do siebie. Co prawda to ona zakończyła ten związek, ale mimo wszystko cierpi. Gdy znowu zamieszkała sama, straciła apetyt i energię do życia. Jest strzępkiem nerwów, bo Maciej nie daje za wygraną. Ciągle namawia, by jeszcze raz spróbowali ratować związek. Agnieszka jednak zdecydowała, że raz na zawsze chce zakończyć ten etap swojego życia. Perfekcyjna Pani Domu wie, jak skutecznie pocieszyć Agnieszkę. Powiedziała jej, że może do niej dzwonić, gdy tylko będzie potrzebowała z kimś porozmawiać" - czytamy w tabloidzie.

Spodziewalibyście się po Małgorzacie Rozenek czegoś takiego? Myślicie, że "Perfekcyjna Pani Domu" może zaprzyjaźnić się z Agnieszką Szulim? :)

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek - Marzy o trzecim dziecku?