Małgorzata Rozenek już na początku czerwca powita na świecie swojego trzeciego syna. Zarówno ona, jak i ojciec dziecka - Radosław Majdan, nie kryją podekscytowania przyjściem na świat maluszka. Jak się okazuje, w domu Majdanów, wszystko jest już przygotowane dla nowego członka rodziny - na swoim Instagramie Rozenek poinformowała fanów, że na chłopca czeka w pełni urządzony pokoik. 

- Pytaliście o pokój #dzidziuśmajdana. Wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo ale męsko. Nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona - napisała pod zdjęciami przyszła mama.

Pokój dziecka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek zdecydowała się udekorować pokój synka w odcieniach szarości, bieli i delikatnego błękitu. Stylowe wnętrze przypadło do gustu części jej obserwatorów, ale pojawiły się też negatywne komentarze.  

- Podoba mi się, ale dla mnie jakoś tak chłodno, za dużo wszystkiego w jednym odcieniu. Postawiłabym na szarość z jakimś innym akcentem, niekoniecznie niebieskim.

- Stylowo, ale dla mnie zbyt biało. Trochę jak w szpitalu.

- Bardzo ładnie, ale smutno - piszą obserwatorzy Rozenek.

A Wam jak się podobają wnętrza domu Majdanów?

Zdjęcia pokoju syna Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana obejrzycie w GALERII.