Małgorzata Rozenek jest ikoną piękna i stylu dla wielu kobiet. Prezenterka nie ukrywa, że regularnie dba o siebie i swoją sylwetkę, zdarza jej się również korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Chętnie sięga po narzędzia, które są w stanie przywrócić jej sylwetkę sprzed ciąży bez efektów ubocznych i przeciążania organizmu. Jednym z jej ulubionych zabiegów jest ten z użyciem najnowszej generacji urządzenia Evolve, które skutecznie poprawia jędrność skóry, siłę mięśni i zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej. 

Ujędrniający zabieg, który poleca Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek poddaje się zabiegowi w klinice SkinConcept w Warszawie, która jako jedna z pierwszych w całej Polsce wprowadziła do gabinetów urządzenie Evolve. Na czym dokładnie on polega? Zabieg działa jednocześnie na trzech poziomach:

  • Aplikator Tone pozwala na wzmocnienie i rozbudowę mięśni, które mogły ulec osłabieniu w czasie ciąży.
  • Aplikator Trim pozwala na redukcję nagromadzonej tkanki tłuszczowe i może działać nim na kilku obszarach ciała jednocześnie, dzięki czemu daje szybsze rezultaty.
  • Aplikator Tite sprawia, że mimo ubytku wypełnienia w postaci tkanki tłuszczowej skóra nie traci na jędrności. Jest to możliwe dzięki pobudzeniu produkcji kolagenu i zwiększeniu jej gęstości.

Zabieg wspomaga pracę nad nawet najbardziej wymagającym ciałem, opornym na redukcję komórek tłuszczowych oraz wiotkim w wyniku gwałtownej utraty dużej ilości kilogramów. To idealna opcja dla kobiet, które chcą rozpocząć pracę nad formą od razu po porodzie, ponieważ można go wykonywać karmiąc piersią. 

Działanie zabiegu jest tak silne, że przekona do siebie nawet największych niedowiarków. Jest on całkowicie bezbolesny, a jedna sesja to max. 20 minut pracy na wybranym obszarze ciała. Efekty widoczne są już po 3 zabiegach, które należy powtarzać z częstotliwością raz w tygodniu.

SkinConcept to klinika uwielbiana przez polskie gwiazdy. Z jej usług oprócz Małgorzaty Rozenek korzystają również m.in. Natalia Siwiec i Magdalena Lamparska.

Anna Salomon - współwłaścicielka gabinetu SKIN CONCEPT. Pasjonatka kosmetologii. W swojej pracy kieruje się zasadą, iż wszystkie zabiegi muszą być odpowiednio dobrane, aby przynosiły długotrwałe efekty. Dlatego wszyscy pacjenci trafiają właśnie do niej na pierwsze konsultacje. Łącząc najnowsze technologie estetyczne z metodami kosmetologicznymi, potrafi stworzyć autorskie i wręcz doskonałe programy do walki z niedoskonałościami i problemami skóry. Uśmiechem i gotowością do działania przyciąga wszystkich.