Małgorzata Rozenek-Majdan (41) angażuje się w wiele działalności, ale ostatnio skupia się przede wszystkim na kwestii in vitro. Nie tylko wydała książkę na ten temat, ale także uczestniczy w debatach dotyczących problemu niepłodności, komentuje najnowsze doniesienie dotyczące in vitro na Instagramie (gdzie obserwuje ją ponad 1 000 000 fanów), a także otwarcie krytykuje postawę rządu w tej kwestii. Rozenek planuje nawet powołać fundację wspierającą pary, które mimo trudności pragną zostać rodzicami. Jak donosi "Flesz", to jednak nie wszystko, co zaprząta ostatnio głowę Małgorzaty. W przyszłym sezonie czekają nas aż dwa nowe projekty z żoną Radosława Majdana w roli głównej. Jeden z nich będzie stricte modowy. O co dokładnie chodzi? Sprawdź PONIŻEJ.

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała nowy program

Jak informuje magazyn, Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program lifestyle'owy w TVN Style. "Zaprezentuje m.in. tricki, które ułatwią życie każdej pani domu" - czytamy. Czy więc będzie to nowa odsłona programu, który uczynił z Małgorzaty gwiazdę - "Perfekcyjna Pani Domu"? Tego na razie nie wiadomo. Ale zdjęcia do programu podobno rozpoczną się lada chwila, bo już w listopadzie.

Małgorzata Rozenek-Majdan projektantką mody

Kolejnym projektem Rozenek jest podobno stworzenie autorskiej linii odzieżowej. Według "Flesza", już w kolejnym sezonie Rozenek "zaprojektuje swoją pierwszą, autorską kolekcją ubrań". Nie wiadomo jednak, dla jakiej marki. A może Małgorzata powoła do życia własną firmę, tak jak zrobiła to z cateringiem dietetycznym? Cóż, to się już wkrótce okaże. Przypomnijmy, że stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan, jak na przykład ta z balu TVN, często uchodzą za kontrowersyjne. Tym bardziej jesteśmy więc ciekawi, co gwiazda zaproponuje w swojej debiutanckiej kolekcji.