Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej zapracowanych mam w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że gwiazda z utęsknieniem czeka na zaplanowane na czerwiec wakacje.

Zanim jednak prowadząca "Piekielny Hotel" będzie mogła odpocząć po pracowitym okresie, czeka ją jeszcze jedna ważna uroczystość - komunia jej starszego syna!

Okazuje się jednak, że Rozenek, choć z pewnością mogłaby sobie na to pozwolić, nie zamierza ulegać presji i organizować z tej okazji wielkiej uroczystości. Zamiast tego, gwiazda woli skupić się raczej na duchowym aspekcie tego wydarzenia.

- Tak, wakacje, jeszcze przed wakacjami komunia mojego starszego syna, więc teraz jesteśmy na etapie przygotowań, więc chwilę później nasze wakacje, na które nie możemy się doczekać.[…] W naszej szkole, bo to szkoła jakby organizuje komunię, jest to bardzo skromna, rodzinna uroczystość. Wszystkie dzieci idą w albach, jest naprawdę skupienie na duchowej stronie tego święta. Cieszę się, że cała rodzina się spotka i po to to jest - wyznała Małgorzata Rozenek w rozmowie z serwisem "Jastrząb Post".

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek - Jest zazdrosna o Radosława Majdana?