Małgorzata Rozenek ścięła włosy! Gwiazda TVN Style postawiła na radykalną metamorfozę. Ostatnio Rozenek przedłużyła włosy, o czym było głośno, bo pasma sprowadzano z zagranicy, a cały zabieg słono kosztował. Dlaczego więc Małgorzata teraz postanowiła ściąć swoje piękne blond doczepy? Tak długie włosy, jakie miała Rozenek, wymagają specjalnej pielęgnacji i nie są zbyt łatwe w utrzymaniu, zwłaszcza dla kobiet, które żyją aktywnie. Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek z pewnością jest zdecydowanie lżejsza i bardziej modna. Żeby ją ułożyć, wystarczy przeczesać włosy palcami i prysnąć solą morską. Rozenek wybrała tzw. lob, czyli włosy do ramion. Zdecydowała się na lekko pofalowane pasma, trochę w stylu hollywoodzkich gwiazd. W takiej fryzurze widywaliśmy Rachel McAdams, Keirę Knightly czy Emmę Stone. Naszym zdaniem nowa fryzura Rozenek jest bardzo trafiona! A jak wam się podoba? Zobaczcie, jak Małgorzata wygląda po metamorfozie w naszej GALERII.

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Za nową fryzurę Małgorzaty Rozenek odpowiada stylista fryzur Amadeo Wilczewski. Często czesze gwiazdy do sesji okładkowych, a także do kampanii modowych i na pokazach. Włosy Rozenek Wilczewski ciął nożyczkami i maszynką. Później nadał im objętości i lekko je pofalował. W nowej fryzurze żona Radosława Majdana wygląda młodziej i bardzo stylowo. A więc była to dobra zmiana!

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek w "Gali": Marzę o córce!

ORAZ: Małgorzata Rozenek jak Meghan Markle! To stylizacja godna księżnej

Małgorzata Rozenek pokazała nową fryzurę w "Dzień Dobry TVN"

Rozenek w piątek, 19 października, gościła w studiu "Dzień Dobry TVN". Zaprezentowała tam nową fryzurę, czyli proste włosy do ramion. Gwiazda miała na sobie beżową stylizację, na którą składały się wełniany płaszcz, gruby kaszmirowy sweter oraz beżowa spódniczka mini i cieliste szpilki. Ciepły, szeroki sweter, jaki miała na sobie Małgorzata, wznowił plotki co do tego, że Rozenek jest w ciąży. Niemal zawsze, gdy jakakolwiek gwiazda, znana ze świetnej figury, wybierze szerszą i zabudowaną kreację, rozpoczyna się lawina spekulacji, że spodziewa się dziecka. A przecież jest jesień i oversize jest w modzie!