Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Informacja o tym, że żona Radosława Majdan spodziewa się dziecka, obiegła wczoraj wieczorem wszystkie polskie media. Tajemnicę zdradził wokalista zespołu IRA, Artur Gadowski, który podczas koncertu w warszawskiej Stodole złożył przyszłym rodzicom gratulacje ze sceny. Niedługo potem szczęśliwą nowinę potwierdził Radosław Majdan na swoim Instagramie: "W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuję Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham..." - napisał były bramkarz. 

Małgorzata Rozenek w ciąży

Na komentarz Małgorzaty Rozenek musieliśmy jednak poczekać do rana. Jak napisała na Instagramie, potrzebuje teraz dużo odpoczynku i kiedy informacja o jej ciąży wyszła na jaw, ona zwyczajnie spała. W swoim wpisie przyznała, że ciąża to piękny czas dla jej rodziny i zarówno ona, jak i Radosław Majdan, nie posiadają się z radości:

"Takie piękne rzeczy wczoraj się działy kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom. Dziękuje #IRA że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół. Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają."

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od dawna starali się o dziecko. Niestety dotychczasowe próby zapłodnienia metodą in vitro, nie przynosiły rezultatów. Gwiazda w jednym z ostatnich wywiadów mówiła nawet, że razem z mężem rozważają adopcję. 

Małgorzata Rozenek: płeć dziecka

Małgorzata Rozenek urodzi syna! Według informatorów dwutygodnika "Party", na świat przyjdzie trzeci syn "Perfekcyjnej Pani Domu". Nie wiadomo natomiast jeszcze, jakie imię otrzyma dziecko Rozenek i Radosława Majdana.