Małgorzata Rozenek świętuje kolejne urodziny co roku w Dzień Dziecka, czyli 1. czerwca. Ten wypada w tym roku właśnie dziś. Z tej okazji Perfekcyjna Pani Domu postanowiła raz na zawsze uciąć plotki dotyczące jej wieku. Bo choć do tej pory nigdy nie przyznała się publicznie do tego, ile ma lat, to dziś w końcu zamieściła w Internecie zdjęcie, które ma być dowodem, że dopiero co… wkracza w dorosłość! Jak to możliwe?

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK Jest w ciąży? Fani są pewni! Oto dowody!!!

Małgorzata Rozenek pokazała dziś swój dowód osobisty, dzięki czemu wszyscy mogą zobaczyć, ile „naprawdę” skończyła lat! Gwiazd zaskoczyła wszystkich, bo na dowodzie widnieje data 1.06.1999, co oznacza, że raptem dzisiaj prezenterka TVN uzyskała pełnoletniość! Fani od razu zareagowali na żart gwiazdy i zamieścili pod tym sfabrykowanym zdjęciem niemal same pozytywne komentarze. Wielbiciele „polskiej Victorii Beckham” cały dzień rozpływają się nad jej poczuciem humoru. W końcu nikt chyba nie uwierzył, że Małgorzata Rozenek ma dopiero 18 lat?!

POLECAMY: DZIEŃ DZIECKA polskie gwiazdy pokazują zabawne zdjęcia z dzieciństwa [ZDJĘCIA]

A my, dziennikarze, nadal stoimy przed otwartym pytanie: Ile właściwie lat kończy dziś gwiazda formatu „Projekt Lady”? Czy ktoś ma sprawdzone informacje na ten temat…? ;-)