10 czerwca ubiegłego roku był z pewnością jednym z najpiękniejszych dni w życiu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Tego dnia małżonkowie powitali na świecie pierwszego wspólnego potomka, syna Henryka. Od czasu narodzin chłopca dumni rodzice nie ukrywają swojej ogromnej radości i na każdym kroku podkreślają, jak wielkie szczęście ich spotkało. Nie jest tajemnicą, że para długo starała się o dziecko i skorzystała z metody in vitro. 

Henryk Majdan skończył roczek

Henryk Majdan przyszedł na świat dokładnie 12 miesięcy temu. Szczęśliwi rodzice postanowili w wyjątkowy sposób uczcić tę chwilę, dlatego udali się na rodzinny wypad do przepięknego Meksyku. Zdjęcia z radosnego świętowania urodzin mogliśmy podziwiać na Instagramie celebrytów. "Perfekcyjna Pani Domu" postanowiła wykorzystać okazję i przypomniała swoją trudną walkę o zajście w ciążę, a także podziękowała wszystkim osobom, które wspierały ją w walce o zajście w ciążę. 

(...) Dzięki wspaniałej opiece i ogromnej wiedzy, po pewnych perturbacjach - STAŁO SIĘ! (...) Do końca życia będziemy wdzięczni (...) - możemy przeczytać pod szeregiem niepublikowanych wcześniej szpitalnych zdjęć, które znajdziecie w naszej galerii.  

Gospodyni programu "Projekt Lady" zdradziła również, że o swoim stanie błogosławionym dowiedziała się chwilę przed wylotem do Londynu. 

O ciąży dowiedziałam się na pięć minut przed wejściem do samolotu. Później biegałam po Londynie w euforii - wspomina 43-latka. 

Małemu Heniowi życzymy wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek pokazuje fotografie z porodówki. Internauta: "To zdjęcie sinego noworodka trochę nie bardzo"