Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan związali się ze sobą w 2013 roku. Od tamtego czasu są niemal nierozłączni - razem spędzają nie tylko czas wolny, ale także często podejmują się wspólnych wyzwań zawodowych. O tym jak zgrany tworzą duet widzowie mogli przekonać się do tej pory m.in. za sprawą programów "Azja Express" i "Iron Majdan". Majdanowie chętnie dzielą się z fanami najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia także poza ekranem. Nikogo więc nie zdziwiło, że w dniu 49. urodzin Radka w sieci pojawił się wyjątkowy post autorstwa Małgosi.

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny Radosława Majdana

Chcąc uczcić urodziny swojego ukochanego męża, Małgorzata Rozenek zamieściła wpis na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje na ten moment już przeszło 1,4 miliona użytkowników serwisu. Zamiast składać Radosławowi typowe życzenia, celebrytka postanowiła wyznać mu miłość i wspomnieć o tym, jak wielu rzeczy doświadczyli wspólnie w ciągu ośmiu lat związku.

Król ma dziś urodziny, ostatnie z czwórką z przodu. Tyle się w tym czasie wydarzyło, a jeszcze więcej przed nami. @r_majdan KOCHAM CIĘ - napisała.

Małgorzata Rozenek pokazuje zdjęcia z porodówki

Ten krótki wpis Małgorzata Rozenek opatrzyła serią dziesięciu zdjęć z Majdanem w roli głównej. Szczególną uwagę internautów przykuły dwie, wcześniej nie publikowane fotografie z czerwca ubiegłego roku. Mowa o zdjęciach wykonanych na sali porodowej, ukazujących m.in. pierwsze chwile życia pierwszego wspólnego dziecka pary.

Co ciekawe, fakt, że gwiazda zamieściła w sieci tak zdjęcie małego Henia z porodówki, nie wszystkim przypadł do gustu.

Wszystko pięknie ładnie, ale to zdjęcie sinego noworodka trochę nie bardzo... - skomentował jeden z internautów.

Rozenek na razie nie odpowiedziała na tę zaczepkę ze strony fana.

Rzeczoną fotografię możecie obejrzeć w naszej GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Radosław Majdan zdradził, jakie wady ma Małgorzata Rozenek. To pokazuje, że nie bez powodu była "Perfekcyjną Panią Domu"