Wiek Małgorzaty Rozenek to temat, który jak bumerang powraca co jakiś czas w mediach i niezmiennie budzi ogromne emocje wśród internautów. To wszystko za sprawą plotek, o tym, że żona Radosława Majdana kłamie na temat swojej daty urodzenia. Ile lat ma naprawdę prowadząca "Projekt Lady"? Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie zapewniała, że przyszła na świat 1 czerwca 1978 roku - tym roku kończy więc 40 lat. W jednym z  ostatnich wywiadów gwiazda stacji TVN postanowiła wyjaśnić, skąd się biorą nieporozumienia na temat jej wieku.

- Podejrzewam, że te plotki wzięły się z pomyłki w programie, w którym występowałam kilka lat temu jako gość. Podpisano mnie na tzw. belce: "Małgorzata Rozenek, 41 lat", zamiast "31 lat" - powiedziała w rozmowie z "Show".

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek po kilku latach intensywnej działalności w polskim show-biznesie zdaje się coraz mniej przejmować plotkami na temat swojego wieku i sama już nawet często z tego żartuje. Gwiazda nie ma też większych kompleksów i tuż przed 40. urodzinami chwali się, że złośliwe uwagi na swój temat słyszy jedynie w Polsce. W krajach, w których nie jest znana, ludzie postrzegają ją wręcz za młodszą niż jest w rzeczywistości.

- Najśmieszniejsze jest to, że za granicą osoby, które mnie nie znają, dają mi dziesięć lat mniej. Dlatego tak często wyjeżdżam - zdradza Małgorzata Rozenek-Majdan.

Gwiazda "Iron Majdan" nie ukrywa, że aktualnie jednym z jej priorytetów jest zajście w ciążę. Wymarzona córeczka to jej prezent dla samej siebie na 40. urodziny? Zobacz, co Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała na ten temat w rozmowie z redaktorem gala.pl: