Małgorzata Rozenek bardzo przykłada się do tego, aby wrócić do formy sprzed ciąży. Prezenterka nie skorzystała z przysługującego jej urlopu macierzyńskiego i zaledwie dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy, a niedługo później wzięła się za regularne treningi. Z relacji Rozenek na Instagramie wynika, że ćwiczy pod czujnym okiem swojej trenerki personalnej oraz korzysta z zabiegów modelujących sylwetkę. Według "Super Expressu", historię zrzucania pociążowych kilogramów żony Radosława Majdana będziemy mogli oglądać już niedługo w nowym programie TVN "Rozenek cudnie chudnie".

- To nowy program. Gosia będzie się odchudzać na oczach całej Polski. Jego wstępna nazwa to "Rozenek cudnie chudnie". Premiera zaplanowana jest na luty - donosi tabloid. Format będzie kręcony nie tylko profesjonalnymi kamerami, ale również przez samą Rozenek w formie vlogów. Według osoby związanej ze stacją, TVN za udział w projekcie zapłacił prezenterce pół miliona złotych.

Małgorzata Rozenek w bieliźnie na Instagramie. Pokazała figurę po ciąży

Regularne treningi i zbilansowana dieta przynoszą efekty. Na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawiło się zdjęcie, na którym prezenterka pozuje w samej bieliźnie, a po 20 kilogramach, które przytyła w ciąży, nie ma śladu. - Jestem z siebie dumna, a co? - napisała pod fotografią Rozenek. 

Zdjęcie sylwetki Małgorzaty Rozenek 6 miesięcy po porodzie obejrzycie w galerii.