Niedawno pisaliśmy o dużej, luksusowej kolekcji kostiumów kąpielowych ulubionej trenerki gwiazd, Ewy Chodakowskiej która obejmuje bikini chyba we wszystkich wzorach i kolorach, a teraz okazuje się, że jeśli chodzi o ilość drogich strojów, może mieć ona poważną konkurencję. Wraz ze zbliżającym się latem, Małgorzata Rozenek postanowiła pozbawić swój Instagram zdjęć codziennych stylizacji i zastąpić je bardziej "roznegliżowanymi fotkami". Za każdym razem, kiedy Rozenek zamieszcza odważne zdjęcie w bikini, jej fani są podzieleni - jedni chwalą wysportowaną sylwetkę gwiazdy, inni zaś zarzucają, że kobiecie w jej wieku takie seksowne zdjęcia, zwyczajnie nie przystoją. Dodatkowo takie posty tylko podsycają plotki o domniemanej ciąży gwiazdy, a obserwatorzy na każdym zdjęciu dopatrują się zaokrąglonego brzuszka - czy więc Małgorzata Rozenek dodaje je, aby ciągle było o niej głośno? 

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK jest w ciąży? To zdjęcie mówi wszystko! [GALERIA]

Tego nie wiadomo, ale na pewno możemy stwierdzić, że kolekcja bikini Małgorzaty Rozenek jest tak samo bogata, jak Ewy Chodakowskiej i obejmuje równie drogie, ekskluzywne marki. Gwiazda jest fanką ręcznie plecionych, kolorowych kostiumów marki Kiini, seksownych mocno wyciętych od Agent Provocateur, czy klasycznych modeli marki Calvin Klein. Te ostatnie są najtańszymi w kolekcji Rozenek - kosztują bowiem w okolicach 300 złotych, ale jeśli chodzi o marki Kiini, czy Agent Provocateur to za ich produkty trzeba zapłacić nawet do... kilku tysięcy złotych

POLECAMY: EWA CHODAKOWSKA Jej seksowne kostiumy kąpielowe kosztują FORTUNĘ! Warte swojej ceny?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy GALERIĘ ze zdjęciami Małgorzaty Rozenek w seksownych bikini. W którym wygląda najlepiej?