Małgorzata Rozenek zaraz po jesiennej ramówce TVN poleciała do stolicy Zjednoczony Emiratów Arabskich, Dubaju. O tym, jak upływał jej tam czas, mogliśmy na bieżąco przekonywać się dzięki relacjom na jej Instagramie. Małgorzata Rozenek w luksusowym dubajskim hotelu mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka! Gwiazda pokazała całą serię zdjęć w pięknych, przestronnych i niezwykle luksusowych wnętrzach. Każdy pokój hotelu, w którym zatrzymała się gwiazda, ociekał złotem, a największe wrażenie robi pompatyczna sypialnia pełna drogich poduch, błyszczących tkanin i designerskich mebli.

HOT NEWS: MAŁGORZATA ROZENEK wygrała z Kubą Wojewódzkim! Dziennikarz musi ją przeprosić i zapłacić sporą sumę! Ile?

Jedno ze swoich zdjęć Małgorzata Rozenek otagowała "secret project". Czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan polecieli do Dubaju do pracy? Wszystko na to wskazuje. Tym razem jednak najprawdopodobniej para nie kręciła tam swojego nowego programu, ale pozowała do sesji zdjęciowej, o udziale w której Małgosia tajemniczo wspominała podczas ostatniej ramówki TVN.

Fanów gwiazdy na zdjęciach uderzył nie tylko przepych, w jakim urządzono wnętrza jej hotelu, lecz także niezwykle drogi stylizacje Perfekcyjnej. Na jej garderobę podczas wypadu do Dubaju złożyły się m.in. plecaczek od Gucci, klasyczna torebka Boy od Chanel, sukienka brandu Chaos by Marta Boliglova oraz szpilki od Christiana Louboutina. Nic dziwnego, że fani Małgosi podsumowali, iż na zdjęciach z tego wyjazdu wygląda jak arabska księżniczka!

Coś nam się wydaje, że gwiazda i jej mąż wcale by nie pogardzili takim życiem na dłuższą metę ;-) My z resztą mamy tak samo!