Małgorzata Rozenek jest gwiazdą nowej "Gali". Zona Radosława Majdana opowiedziała nam o ich rodzinnym życiu, a także o programie "Iron Majdan", który wiosną z pewnością będzie największym hitem TVN. Rok 2017 Rozenek może zaliczyć do bardzo udanych. Była jedną z najczęściej fotografowanych polskich gwiazd, cieszyła się wielką sympatią Polaków, a na Instagramie przybyły jej tysiące nowych fanów. Obecnie Instagram Małgorzaty Rozenek obserwuje prawie 600 tysięcy followersów! Pod koniec ubiegłego roku Rozenek otworzyła też własny serwis internetowy, w którym zamieszcza porady dotyczące zdrowia, urody, rodziny i prowadzenia domu. Małgorzata często zamieszcza w swoim serwisie wspólne zdjęcia z mężem. My jesteśmy razem najszczęśliwsi  na świecie. Po raz pierwszy znalazłam się na takim etapie swojego życia, kiedy z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie chciałabym niczego zmienić. Ono jest idealne. Wszystko mi się naprawdę wspaniale układa - mówi Rozenek w "Gali". Nowy numer magazynu w sprzedaży już w poniedziałek, 8 stycznia. Tymczasem przeczytajcie jego fragmenty PONIŻEJ.

Magorzata Rozenek w GALI

Ostatnio usłyszałam od Radosława, że nie spodziewał się, że uda mu się kiedyś poznać kobietę łączącą skrajnie różne cechy. Taką, która ma fajną pracę, spełnia  się zawodowo, umie zadbać o ciepło domowego ogniska, a w weekend jest  w stanie założyć lateksowe spodnie  i iść na imprezę.

Czuję się kochana, a to najważniejsze. Kiedy jest miłość, nagle wszystko  zaczyna się układać. Podoba mi się  jego balans między normalnością a szaleństwem. To, że daje mi poczucie bezpieczeństwa, ale nie pozwala się nudzić.

Nie ukrywam, że marzę o dziecku…

Na pewno córka byłaby większym  wyzwaniem wychowawczym niż syn. Chociaż mogę się mylić.

Niczego nie zakładam, nie planuję,  ale zobaczymy, co przyniesie ten rok. Mam dobre przeczucia!

ZOBACZ też wideo zza kulis sesji Małgorzaty Rozenek do "Gali". Zadaliśmy gwieździe kilka zabawnych pytań ;-)