Małgorzata Rozenek w różowych włosach wybrała się na koncert The Rolling Stones. Gwiazda zazwyczaj nie eksperymentuje ze swoją fryzurą, więc taka zmiana (mimo że to zapewne farba, którą da się łatwo zmyć), zaskoczyła fanów "Perfekcyjnej pani domu". Na koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie, Rozenek zdecydowała się założyć stylizację w rockowym klimacie: skórzane czarne szorty, czarną ramoneskę, krótki top odsłaniający brzuch i dużą ilość ciężkiej biżuterii. Nieczęsto widzimy Małgorzatę Rozenek w takim wydaniu. Zazwyczaj gwiazda decyduje się na eleganckie, klasyczne sukienki. Nic więc dziwnego, że zdjęcie, które dodała na Instagram, rozpętało prawdziwą dyskusję na jej profilu

Małgorzata Rozenek w różowych warkoczach

Fani na Instagramie Małgorzaty Rozenek podzielili się na dwie grupy: jednym bardzo podobała się młodzieżowa stylizacja gwiazdy i uznali ją za odpowiednią do okazji, natomiast pozostali zarzucili jej, że na siłę próbuje się odmłodzić i upodobnić do byłej partnerki Radosława Majdana - Dody:

"O matko!!! Pani tak na poważnie?? Ale był jakiś konkurs na przebranie??? Bo to na pewno nie jest stylizacja ale mega przebranie za w sumie nie wiem kogo? Z pewnościà nie za fankę Gun’s&Roses. To nawet nie jest rockowe. Kicz i tandeta... nie przestaje Pani zaskakiwać"

"Dużo starsza wersja Dody. Dokładnie Dody styl"

"Nie chciałabym, żeby moja mama się tak ubierała" - piszą fani pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek.

ZOBACZ TEŻ: DODA I MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN w takiej samej sukience. Jaka marka i cena?

Małgorzata Rozenek, odkąd zaczęła być w związku z Radosławem Majdanem, odświeżyła swój styl i teraz częściej decyduje się na odważne, seksowne stylizacje. Ale czy rzeczywiście "w jej wieku to już nie przystoi"..? Co myślicie?

Zobaczcie ZDJĘCIA Małgorzaty Rozenek na koncercie --->