Małgorzata Rozenek zaprojektowała własną kolekcję dla marki La Millou, specjalizującej się w  akcesoria dla dzieci i domu. Kolekcja autorstwa Rozenek nosi nazwę Lady Peony. Jej premiera odbyła się 3 kwietnia w salonie marki na warszawskim Wilanowie. Motywem przewodnim linii Lady Peony są pastelowe peonie, ulubione kwiaty Małgorzaty Rozenek. Towarzyszą im zielone liście oraz biała papuga. Na premierze kolekcji powstałej we współpracy z żoną Radosława Majdana pojawiło się wiele znanych mam, m.in. Anna Mucha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kasia Zielińska, Odeta Moro i Beata Sadowska. Największą "gwiazdą" wydarzenia była jednak seksowna sukienka Małgorzaty Rozenek! Gospodyni show "Projekt Lady" postawiła na długość mini, która wyeksponowała jej zgrabne i opalone nogi, oraz na głęboki dekolt. Zobacz w naszej GALERII, jak się prezentowała.

Małgorzata Rozenek na premierę swojej kolekcji wybrała sukienkę polskiej marki. Znalazła ją w butiku Mosquito. Dopasowała do niej niebieską kopertówkę od Balmain oraz szpilki w identycznym kolorze marki Aquazzura. Tak żona Radosława Majdana mówi o swojej pierwszej linii dla marki La Millou:

Bardzo ucieszyłam się z propozycji, bo której produkty tej marki od lat goszczą w moim domu. La Millou reprezentuje bliskie mi wartości: piękno, czułość, troskę i radosne dzieciństwo. Kolekcja Lady Peony odzwierciedla mój styl, a dopracowane detale sprawiają, że jednocześnie jest subtelna i promienna. Nadchodzący sezon wiosenno-letni widzę w barwach pudrowego różu, pachnącego peoniami.

Gwiazda została też oficjalnie nową ambasadorką marki.