Małgorzata Rozenek zjawiła się na oficjalnej premierze pierwszej autorskiej kolekcji Joanny Horodyńskiej dla marki streetwearowej SI-MI. Tak, Horodyńska została projektantką mody, a zdjęcia jej kolekcji możemy już obejrzeć w internecie. Na żywo stroje prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, są doskonale wykończone, uszyte z materiałów takich jak bawełna i jedwab, doskonale układają się na sylwetkach.

Kolekcja Joanny Horodyńskiej dla SI-MI ma już pierwszą sławną fankę - jest nią Małgorzata Rozenek. Gwiazda TVN upatrzyła sobie dżinsowe spodnie-dzwony z wysokim stanem, skrojone w stylu lat 70. Przyszła w nich do butiku SI-MI na Mokotowskiej 63 w Warszawie, gdzie odbywała się premiera kolekcji. Do efektownych miękkich dżinsów Rozenek dobrała jedwabną różową koszulę i skórzaną kurtkę ramoneskę (obie rzeczy marki Pinko).

Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek jest fanką stylu Joanny Horodyńskiej. Podziwia jej modową odwagę, docenia urodę i dobry gust. Dlatego tak bardzo spodobała jej się kolekcja Horodyńskiej. W czasie spotkania w butiku SI-MI Horodyńska i Rozenek chętnie pozowały razem do zdjęć, a także plotkowały, popijając szampana. Czyżbyśmy byli światkami narodzin nowej przyjaźni w polskim show-biznesie?

POLECAMY RÓWNIEŻ:Pokaz Roberta Kupisza - najciekawsze stylizacje gwiazd

ORAZ: Wywiad z supermodelką Zuzanną Bijoch - cała prawda o anoreksji, przyjaźni i rywalizacji w modelingu [WIDEO]