Małgorzata Rozenek (38) zaskoczyła seksowną stylizacją podczas dzisiejszej prezentacji nowej ramówki TVN. Rozenek zjawiła się na spotkaniu z dziennikarzami w efektownej plecionej sukience mini, wyszywanej koralikami, wykończonej na górze charakterystyczną krótką peleryną. Od razu rozpoznaliśmy projekt Balmain, dokładnie ten sam, w którym w 2014 roku na gali MTV Video Music Awards wystąpiła Kim Kardashian!

Małgorzata Rozenek prezentowała się jednak dużo skromniej niż Kim. Gospodyni show "Projekt Lady" odsłoniła co prawda nogi, ale nie zdecydowała się na głęboki dekolt. Pod sukienką miała gładki czarny top. Tymczasem Kim Kardashian postawiła na dekolt niemal do pępka. W jej wypadku była to bardzo odważna stylizacja. W przypadku Rozenek - raczej zachowawcza. Zastanawiacie się, ile kosztuje taki model z kolekcji Balmain? W pierwszej cenie z pewnością ponad 20 tysięcy złotych. Teraz, po trzech latach od premiery, przynajmniej połowę taniej.

Stylizację Małgorzaty Rozenek z ramówki TVN uzupełniły minimalistyczne eleganckie dodatki - proste czarne sandałki (marki Steve Madden) i czarna kopertówka. Trzeba przyznać, że mimo seksownej kreacji Perfekcyjna Pani Domu na konferencji prasowej zaprezentowała się z wielką klasą.

Porównajcie w naszej GALERII, jak wyglądały Kim Kardashian i Małgorzata Rozenek w identycznej sukience Balmain. Która nosi ją lepiej?