Jakiś czas temu w polskich mediach pojawiły się plotki, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują zamieszkać ze sobą w apartamencie byłego piłkarza. Teraz okazuje się, że to prawda!

Jak informuje "Party", zanim Małgorzata Rozenek wprowadzi się do swojego ukochanego, to razem z nim wyremontuje mieszkanie! Gwiazda zamieszka u byłego piłkarza wraz z synami: Stasiem i Tadziem, dlatego musi dostosować wnętrze do swoich i dzieci potrzeb.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zatrudnili już architekta, który pomoże im zamienić kawalerski apartament w rodzinne gniazdko. "Perfekcyjna Pani Domu" też będzie miała duży wkład w aranżację wnętrza.

- Małgosia za pomocą mniejszych trików chce zmienić wygląd wnętrz. Jesteśmy pewni, że będzie bardzo szykownie - wyznali znajomi pary w rozmowie z "Party".

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek zdradziła w rozmowie z "Twoim Imperium", jakie wnętrza lubi.

- Potrzebuję wnętrza czystego w formie i jasnego w kolorach. Ważne jest, żeby dom był przesycony osobistymi pamiątkami. W moim są to przede wszystkim zdjęcia moich dzieci - powiedziała Małgorzata Rozenek w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Czy właśnie tak będzie wyglądać mieszkanie słynnej pary?

»  PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek - Ostro skrytykowana!