Małgorzata Rozenek zaledwie dwa tygodnie temu została mamą, a już zdecydowała się wrócić do pracy. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie prezenterka wyznała, że weszła na plan 5. edycji programu "Projekt Lady", gdyż wymagał od niej tego cykl produkcyjny - format musi wejść na antenę we wrześniu. Nagrania show początkowo były zaplanowane na marzec i miały potrwać do końca kwietnia, ale plany te pokrzyżowała pandemia COVID-19. 

Małgorzata Rozenek wróciła do pracy po porodzie

- Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą. Nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień. 

Małgorzata Rozenek podkreśliła jednak, że cała ekipa "Projektu Lady" jest w stosunku do niej bardzo pomocna i uwzględnia jej potrzeby jako karmiącej mamy.

- Muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy. Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono.

Małgorzata Rozenek na planie "Projekt Lady 5"

Prezenterka dodała również, że jej zdaniem 5. edycja programu zapowiada się bardzo ciekawie, a jej uczestniczki na razie są dosyć nieokrzesane. - Zapowiada się wspaniale. Nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne, nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca. To będzie najlepsza edycja. Całusy dla wszystkich i biorę się do roboty.

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA udziela porad rodzicielskich Małgorzacie Rozenek: "Znam temat"