Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już w czerwcu przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. W przeciwieństwie do gwiazd mocno strzegących swojej prywatności, Małgosia i Radek niemal od razu podzielili się z mediami i fanami informacją o płci swojego potomka. Dzięki temu wiemy już, że prowadząca "Projekt Lady" wkrótce po raz trzeci zostanie matką chłopca. W jednym z ostatnich wywiadów Rozenek wyznała, że marzyła o kolejnym synu.

Wszyscy zawsze życzyli nam dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Nie wiem czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć nasz ład - powiedziała w rozmowie z dziennikarką "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Rozenek wybrała imię dla syna

Małgorzata Rozenek przyznaje, że tak jak w przypadku poprzednich ciąż, teraz również czuje się rewelacyjnie i nazywa to prawdziwym "stanem błogosławionym". Zdradza, że choć w obecnej ciąży przytyła już 15 kilo, to ani trochę nie przejmuje się swoją sylwetką. Wyznała też, że imię dla jej trzeciego dziecka jest już od dawna wybrane.

Jest tradycyjne (…) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać - powiedziała.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest już matką dwóch synów z małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem: 14-letniego Stanisława, który otrzymał imię po jej ojcu oraz 10-letniego Tadeusza, który nosi imię po jej dziadku ze strony matki.

Macie pomysł, jakie tym razem może to być imię?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek w płaszczu z Reserved, który same chciałybyśmy mieć!