Ciąża Małgorzaty Rozenek to jeden z najchętniej komentowanych tematów w mediach w ostatnim czasie. Głównie z tego względu, że jest to ciążą, o którą gwiazda bardzo długo się starała. Wielokrotnie przyznawała w wywiadach, że razem z mężem podejmowała wiele prób in vitro, zmagała się również z poronieniem ciąży bliźniaczej w 11. tygodniu. Obecnie jest w szóstym miesiącu ciąży i czuje się bardzo dobrze. Przypomnijmy, że dwaj synowie Małgorzaty Rozenek z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - Stanisław oraz Tadeusz - również zostali poczęci dzięki metodzie in vitro.

Chrzestni syna Rozenek i Majdana

Chociaż syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana przyjdzie na świat już za trzy miesiące, przyszli rodzice nie chcą jeszcze zdradzać, jak planują dać mu na imię. Wiemy natomiast, kogo wybrali na rodziców chrzestnych dziecka. Informację tę zdradziła Rozenek w rozmowie z "Fleszem": - Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem wybór również może paść na moich rodziców.

Opinie na temat decyzji Małgorzaty Rozenek są podzielone, ale zdaje się, że gwiazda nic sobie z tego nie robi. Zapowiedziała już, że po porodzie zamierza wyjechać z kraju i spędzić czas z dala od plotek na temat jej nowo narodzonego dziecka.