Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wygrali z Kubą Wojewódzkim! Proces, który zapowiedzieli dziennikarzowi w zeszłym roku na Instagramie, został sfinalizowany już w marcu, ale dopiero teraz znamy jego oficjalny wynik. Wojewódzki przegrał z Majdanami! Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od zatargu Rozenek i Majdana z Renatą Kaczoruk na planie show "Azja Express". Kaczoruk jest narzeczoną Wojewódzkiego i dziennikarz wziął ją w swoją obronę. Wojewódzki ostro zaatakował Rozenek i Majdana na łamach serwisu playboy.pl, kpił też z nich wielokrotnie swoim programie w TVN. Po tym, jak wywiad z Kubą Wojewódzkim, w którym zarzucił on m.in. Małgorzacie Rozenek rozbicie małżeństwa Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśo, zaczęły cytować wszystkie media, Rozenek i Majdan zapowiedzieli dziennikarzowi "proces roku". I nie poprzestali na pustych słowach. Poszli ze sprawą do sądu i... wygrali! Jaki dokładnie zapadł wyrok w sprawie i co musi zrobić Kuba Wojewódzki? Sprawdźcie!

Jak poinformował dwutygodnik "Flesz", Kuba Wojewódzki musi przeprosić Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana na łamach serwisu playboy.pl, a także wpłacić 30 tys. złotych na konto Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Swój wyrok sąd ogłosił już w marcu, ale jak do tej pory Wojewódzki nie spełnił jego postanowień. Adwokat Majdanów powiedział magazynowi:

Do dzisiaj, pomimo stosownego wezwania, pan Wojewódzki nie wykonał zobowiązania sądu w postaci publikacji przeprosin. Wystąpimy do sądu celem publikacji tego ogłoszenia na jego koszt.

PRZYPOMNIJCIE SOBIE, co dokładnie powiedział Kuba Wojewódzki o Rozenek i Majdanie>>

Tymczasem Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wciąż czekają na oficjalne przeprosiny ze strony Kuby Wojewódzkiego. Jak sądzicie - doczekają się...? I czy w sprawę włączy się modelka Renata Kaczoruk? Narzeczona Wojewódzkiego lubi komentować wszystko na swoim Instagramie. Zrobi tak i tym razem? To się zapewne wkrótce okaże! A już we wrześniu startuje"Azja Express 2"! Gdzie odbędzie się wyścig, ile kilometrów będą musieli pokonać uczestnicy, kto zmierzy się z kim? Poznajcie wszystkie szczegóły! Będziecie oglądać show?

Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca show "Azja Express", wyznała nam ostatnio w rozmowie, że w "Azja Express 2" znów będzie sporo konfliktów! Ciekawe, kto z kim się nie dogadał... Jak myślicie?

Co warte odnotowania, Małgorzata Rozenek często pada ofiarą ataków ze strony innych gwiazd stacji TVN. Najwyraźniej naraziła się nie tylko Kubie Wojewódzkiemu. Przypomnijmy, że na wizji Małgorzatę zaatakowała Magdalena Mołek, a na Instagramie - Kinga Rusin. Jak sądzicie - dlaczego tak się dzieje?

ZOBACZCIE, jak Renata Kaczoruk pozowała do sesji okładkowej "Gali":