Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła? Takie pytanie zadawało sporo osób komentujących ostatni post na profilu gwiazdy TVN. Na profilu spodziewającej się trzeciego dziecka prowadzącej "Projekt Lady" w niedzielę po południu pojawiły się zdjęcia jej męża oraz jej 10-letniego syna Tadeusza. Nieobecność Małgosi nie umknęła uwadze internautów i momentalnie wywołała falę pytań i domysłów. - Czy to już? - zapytała jedna z internautek. Inna fanka stwierdziła, że właśnie na 1 czerwca prezenterka ma zaplanowane cesarskie cięcie. Wszelkie wątpliwości w końcu jednak postanowiła rozwiać sama zainteresowana.

Małgorzata Rozenek nie chce rodzić w Dzień Dziecka

- Nie, nie mam ustalonej cesarki na 1 czerwca. W ogóle nie mam ustalonej cesarki. Według lekarzy dobrym rozwiązaniem jest czekanie na rozpoczęcie akcji porodowej, niezależnie od tego jak ma się rodzić - wytłumaczyła Rozenek.

Żona Radosława Majdana wyjaśniła także, dlaczego wręcz nie chciałaby, aby jej maleństwo przyszło na świat w Dzień Dziecka. Małgosia sama obchodzi swoje urodziny 1 czerwca i wie, że przez to dziecko jest poniekąd nieco poszkodowane.

- Więcej! Bardzo bym nie chciała żeby #dzidziuśmajdana rodził się w dzień dziecka bo sama się urodziłam w Dzień Dziecka i znam ten ból. Fajnie jak każdy ma swój dzień i swoje święto. A jak będzie... zobaczymy - dodała.

Małgosi życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie w najbardziej dogodnym terminie.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek pokazała pokoik dla dziecka: "Już nie mogę się doczekać" [FOTO]