Małgorzata Rozenek-Majdan, z wykształcenia prawniczka, w latach 2012-2014 była prowadzącą popularnego reality show "Perfekcyjna pani domu", emitowanego przez TVN Style i dzięki niemu zaczęła być bardziej rozpoznawalna. W kolejnych latach kontynuowała swoją współpracę z TVN-em, pełniąc funkcję jurorki w programie "Bitwa o dom" i prowadzącej programów takich jak "Piekielny hotel" i "Projekt Lady". Wszechstronnie utalentowana autorka książki "In vitro. Rozmowy intymne" na długiej liście swoich projektów nie ma już chyba tylko roli w filmie. Czy jest szansa na to, że Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie aktorką?

Małgorzata Rozenek wystąpi w nowym filmie Patryka Vegi?

Patryk Vega wyreżyserował kilka hitów kinowych takich jak "Botoks", "Kobiety Mafii" czy "Pitbull". W jego filmach wystąpiły największych gwiazd polskiego show-biznesu. W rozmowie z "Super Expressem", producent filmowy był zachwycony pomysłem współpracy z Małgorzatą Rozenek-Majdan: 

(...) jak najbardziej jestem otwarty na współpracę z Małgosią. Jestem wręcz przekonany, że prędzej czy później spotkamy się na planie. Na pewno musi to być rola, która zarówno dla niej, jak i dla mnie będzie wyzwaniem. Małgosię bardzo cenię i uważam, że ma kapitalną osobowość, więc nie widzę przeszkód, byśmy mogli współpracować. 

Ostatnio gdy serwis Pudelek, spytał się prezenterki telewizyjnej czy chciałaby zagrać w nowym filmie Patryka Vegi to powiedziała, że: 

Bardzo szanuję Patryka za jego pracę i byłoby dla mnie ogromnym zaszczytem spotkać się z nim na planie. Byłoby to spełnieniem kolejnego zawodowego marzenia.

Jak myślicie, czy prowadząca programu "Projekt Lady" rzeczywiście zagra u Vegi?

Zobacz zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan w GALERII >>