Ciąża Małgorzaty Rozenek to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. O tym, że gwiazda TVN po raz trzeci zostanie mamą dowiedzieliśmy się w połowie grudnia. Szczęśliwą wiadomość o stanie błogosławionym 41-latki zdradził wówczas wokalista zespołu IRA, Artur Gadowski podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła. Kilka dni później w świątecznym wywiadzie dla "Dzień dobry TVN", małżeństwo Majdanów ujawniło, że spodziewają się narodzin chłopca. Para na każdy możliwy sposób dzieli się z fanami swoim szczęściem. Małgorzata Rozenek chętnie bierze udział w sesjach ciążowych. Tym razem prezenterka telewizyjna pozowała w towarzystwie... koni!

Małgorzata Rozenek w wyjątkowej sesji ciążowej

Znana fotograf gwiazd, Sandra Sobolewska na Instagramie opublikowała serie zdjęć z przepięknej sesji ciążowej Małgorzaty Rozenek, których jest autorką. Na dodanych fotografiach przyszła mama pozuje w towarzystwie koni. Zdjęcia od razu wywołały sporo emocji wśród fanów żony Radosława Majdana. Zdecydowana część internautów nie ukrywało swojego zachwytu efektami sesji, ale także wyglądem 41-latki, która w ciąży prezentuje się kwitnącą. Jednak nie zabrakło także negatywnych komentarzy w kierunku "Perfekcyjnej Pani Domu". Gwieździe TVN zarzucono m. in., że "do swoich zachcianek" wykorzystuje bezbronne konie, ale także brak odpowiedzialności, ponieważ towarzystwo zwierząt zawsze wiąże się z pewnym niebezpieczeństwiem, szczególnie dla ciężarnych kobiet. 

Przypomnijmy, syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana ma przyjść na świat na przełomie maja i czerwca. Były piłkarz zostanie ojcem po raz pierwszy. Do tej pory para, która na ślubnym kobiercu stanęła 10 września 2016 roku, wychowywała wspólnie dwóch synów Małgosi, Stanisława i Tadeusza z jej pierwszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. 

Więcej zdjęć z ciążowej sesji zdjęciowej Małgosi Rozenek znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Eva Minge wspiera polskich producentów. Do akcji #avepolska dołączyła już Małgorzata Rozenek