Małgorzata Rozenek od dawna podkreśla, że jest wielką sojuszniczką osób LGBT+. Na przestrzeni ostatnich lat, zarówno w wywiadach, jak i w swoich mediach społecznościowych, celebrytka wielokrotnie apelowała o tolerancję i mówiła, że każdy ma takie samo prawo do miłości. O swoich poglądach gwiazda TVN postanowiła przypomnieć 19 czerwca, czyli w dniu, w gdy w stolicy odbywa się Parada Równości.

Małgorzata Rozenek zachęca do pójścia na Paradę Równości

Swoją radość z powodu pierwszej od dwóch lat imprezy prorównościowej w Warszawie Małgosia postanowiła okazać także za pomocą swojego stroju.

Dziś jest tyle rzeczy do uczczenia. Przede wszystkim, jak widać, jest Parada Równości. Ja zawsze wspieram środowiska LGBT. I dzisiaj specjalnie znalazłam coś najbardziej tęczowego ze swojej szafy, zresztą nie tylko mojej - powiedziała na instastory.

Zmierzająca na plan sesji zdjęciowej żona Radosława Majdana zapowiedziała, że kolorowy komplet nie jest jej jedyną kreacją, którą przygotowała na ten dzień. Prowadząca "Projekt Lady" zdradziła, że z okazji meczu Polska - Hiszpania ma w planach wieczorem przebrać się strój w barwach narodowych.

Dzisiejszy dzień będzie obfitował w możliwości do uczczenia tego strojem i nie tylko. Ja mam dwie tęczowe kreacje, ale mam również przygotowany biało-czerwony strój na wieczór - wyznała swoim obserwatorom na Instagramie.

Na koniec Małgorzata Rozenek zachęciła wszystkich do wzięcia udziału w Paradzie Równości, która tym razem także została objęta patronatem prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

Jeżeli ktoś z was ma ochotę do nas dołączyć - zapraszamy bardzo serdecznie. Świętujmy to razem. Bądźmy wszyscy razem pod jednym, tęczowym szyldem miłości - zaapelowała.