Małgorzata Rozenek zadebiutuje w teatrze! Prowadząca "Projekt Lady" mimo że jest w trzeciej ciąży nie zwalnia tempa. Prezenterka już niedługo spełni jedno ze swoich największych marzeń, zostanie… aktorką! Do tej pory Rozenek nie występowała na dużej scenie, ani na wielkim ekranie. W zeszłym roku media spekulowały, że autorka książki "In vitro. Rozmowy intymne" zagra w produkcji Patryka Vegi. Reżyser wielokrotnie zachwycał się genialną osobowością 41-latki. Niestety finalnie Małgosia nie wystąpiła w żadnej produkcji popularnego filmowca. Debiut aktorski Małgorzaty Rozenek nastąpi podczas sztuki teatralnej "Czarno to widzę", której producentką będzie inna znana twarz TVN-u, prezenterka pogody, Omenaa Mensah. Sprawdź, w jakiej roli zobaczymy żonę Radosława Majdana. 

Małgorzata Rozenek zadebiutuje w roli aktorki 

Omenaa Mensah to prawdziwa bizneswoman. Prezenterka poza pracą w telewizji prowadzi także własną firmę meblarską "Ammadora", która tworzy meble inspirowane sztuką. Tym razem sprawdzi się w nowej roli, autorki spektaklu teatralnego. Do współpracy pogodynka TVN-u zaprosiła m. in. Małgorzatę Rozenek, dla której będzie to debiut aktorski.

"Małgosia wystąpi gościnnie w moim spektaklu "Czarno to widzę". Niestety, nie mogę jeszcze zdradzić, w jaką rolę się wcieli, ale to będzie temat, który jest jej teraz bardzo bliski" – zdradziła dziennikowi "Fakt" Omenaa Mensah. 

Producentka sztuki nie wykluczyła, że rola Małgorzaty Rozenek będzie nawiązywać do jej ciąży. 

Przypomnijmy, Małgorzata Rozenek spodziewa się narodzin swojego trzeciego syna. O jej ciąży jako pierwszy poinformował 15 grudnia Artur Gadowski, członek zespołu IRA, który podczas koncertu złożył przyszłym rodzicom gratulacje ze sceny. Szczęśliwą nowinę potwierdził później mąż "Perfekcyjnej Pani Domu", Radosław Majdan. Dla byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej będzie to pierwsze dziecko, natomiast dla Rozenek to już trzecia pociecha. Ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów, Stanisaława i Tadeusza.

ZOBACZ TAKŻE: Wzruszona Małgorzata Rozenek bliska płaczu w sklepie dla niemowląt: "Marzyłam o tym momencie"