Małgorzata Rozenek zagra w filmie! Jakim? Jak donosi "Party", Małgorzata Rozenek dostała propozycję zagrania głównej roli w filmie sensacyjnym. Za film mają być odpowiedzialni twórcy kinowych hitów, takich jak "Listy do M.", czy "Chemia". Producenci podobno dostrzegli ją na planie jednej z reklam i docenili jej naturalność. To nie pierwsza propozycja aktorska, jaką dostała Rozenek, ale pierwsza tak poważna. Wcześniej oferowano jej bowiem jedynie role epizodyczne. Czy Małgorzata Rozenek zostanie aktorką?

Małgorzata Rozenek zagra w filmie

"Producenci dostrzegli Małgosię na planie jednej z reklam. Spodobały im się jej luz, naturalność i spontaniczność. Zaproponowali jej rolę kobiety, która pod wpływem miłości do mężczyzny całkowicie zmienia swoje życie" – mówi "Party" informator.

Małgorzata Rozenek podobno ucieszyła się z propozycji i potraktowała ją jak nowe, ciekawe wyzwanie. Zdjęcia do filmu mają ruszyć jesienią. Nie wiadomo kogo mielibyśmy zobaczyć w produkcji obok Małgorzaty Rozenek, ale jesteśmy pewni, że szykuje się hit!

Przypomnijmy, że jakiś czas temu na kinowym ekranie, również w filmie sensacyjnym, zadebiutowała Doda. Wokalistka zagrała Czarną Wdowę w filmie Władysława Pasikowskiego "Pitbull.Ostatni pies". Nie od dziś wiadomo, że panie (mimo że nieoficjalnie) ze sobą rywalizują. Miały nawet konflikt dotyczący ich wspólnego stylisty. Czy więc Małgorzata Rozenek przyjmie rolę, aby pokazać, że jest lepszą aktorką niż Doda?

Myślicie, że Gosia sprawdzi się w roli aktorki?