Małgorzata Rozenek rusza z własnym biznesem. 42-letnia żona Radosława Majdana, która niedawno została mamą, postanowiła założyć markę odzieżową Mrs. Drama. Wczoraj na jej profilu na Instagramie pojawił się oficjalny spot promujący pierwszą autorską kolekcję Rozenek. - Do mojego pomysłu stworzenia marki Mrs. Drama dojrzewałam długo. I nie tyle miałam wątpliwości, jak powinny wyglądać projekty, a o to, żeby spełnić Twoje oczekiwania co do jakości. Jestem dumna z Mrs. Drama. I mam nadzieję, że Ty również polubisz projekty mojej marki - czytamy na stronie sklepu. 

Małgorzata Rozenek założyła markę odzieżową Mrs Drama

Marka Małgorzaty Rozenek oferuje klasyczne kroje ubrań wykonane z dobrej jakości materiałów. W ofercie Mrs. Drama znajdziemy m.in. wełniane szale, kardigany i golfy, elegancki czarny garnitur, a także klasyczne bluzy dresowe i t-shirty.

- Wszystko produkujemy i szyjemy ze szlachetnych materiałów w Polsce. Było to dla mnie kluczowe, żeby wykorzystać potencjał, który w nas drzemie. Drugą ważną sprawą było to, żeby ubrania były ponadczasowe i żeby kupując kilka projektów, można byłoby stworzyć z nich wiele stylizacji. Niezwykle kobiecych i stylowych. Uwielbiam kobiety. Jesteście dla mnie bardzo ważne, dlatego w kolekcji znajdziecie wszystkie rozmiary. Bo przecież jesteśmy piękne, niezależnie od naszego rozmiaru. A projekty Mrs. Drama tylko podkreślą to piękno. Obiecuję.

Opinie internautek na temat marki Małgorzaty Rozenek są jednak podzielone. Niektóre fanki są zachwycone kolekcją i w komentarzach piszą, że złożyły już zamówienie. 

- Gratuluję, Małgosiu! Zrobiłaś coś, na czym się naprawdę znasz. Mogę tylko powiedzieć: dziękuję;

- Wełniany komplet już kupiony, jest mega! Brawo, pani Małgosiu.

Inne narzekają na zbyt wysokie ceny (119 zł za t-shirt czy 599 zł za wełniany kardigan) i mało oryginalne wzory.

- Ceny też atrakcyjne... Niektóre kobiety muszą pół miesiąca ciężko popracować, żeby kupić taki komplecik; 

- Gosia, kochasz kobiety, bez względu na rozmiar, a koszula do rozmiaru L? Hmm...;

- Zupełnie takie ubrania jakich pełno w sklepach.

A jak Wy oceniacie ubrania Mrs. Drama od Małgorzaty Rozenek?