Małgorzata Rozenek dawno nie była tak szczęśliwa. Po kilku latach usilnych starań, prowadzącej "Projekt Lady" udało się zajść w ciążę ze swoim trzecim mężem, Radosławem Majdanem. Jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie spodziewa się więc swojego pierwszego wspólnego dziecka. Podekscytowani fani gwiazdy TVN zasypują ją przez to teraz w mediach społecznościowych mnóstwem pytań. Duża ich część dotyczy metody in vitro, dzięki której Rozenek zaszła w ciążę. Internauci są też jednak bardzo ciekawi mniej skomplikowanych kwestii, jak np. samopoczucie przyszłej mamy. Jak Małgorzata Rozenek-Majdan znosi ciążę? Wiemy!

Jak Małgorzata Rozenek czuje się w ciąży?

Na pytanie o swoje samopoczucie w trakcie aktualnej ciąży Małgosia Rozenek odpowiedziała publicznie jednej z fanek na swoim profilu na Instagramie. Z wypowiedzi gwiazdy wynika z niego, że znosi ciążę rewelacyjnie.

- Ciąża to dla mnie najpiękniejszy czas w życiu i tak jest tym razem. Wiem, że wiele kobiet źle się czuje, ale ja należę do tej grupy, która cieszy się każdym dniem. Dużo gorzej wspominam pierwszy miesiąc z życia dziecka, jeszcze zanim złapie się rytm. Ciąża to dla mnie prawdziwy stan błogosławiony - wyznała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko cieszyć się świetną formą Małgorzaty Rozenek i życzyć jej, by do szczęśliwego rozwiązania cały czas czuła się tak samo fantastycznie.

Zobacz najnowsze zdjęcia ciężarnej Małgorzaty Rozenek-Majdan w GALERII.

Sprawdź: Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek! Co powiedziała?