Nowe zdjęcie roznegliżowanej Małgorzaty Rozenek wzbudziło aż tyle emocji, bo pojawiło się w momencie, w którym dogorywają plotki o jej rzekomej ciąży. O stanie błogosławionym, w którym podobno miała być gwiazda, w mediach krążyły plotki od kilku miesięcy! Choć menedżer Rozenek, Wiktor Krajewski, oficjalnie im zaprzeczył, to jednak fani Małgorzaty Rozenek wciąż dopytują na Instagramie i Facebooku o to, czy jej rodzina wkrótce się przypadkiem nie powiększy. Zdjęcie w żółtym kostiumie kąpielowym miało chyba za zadania raz na dobre uciąć te spekulacje. W końcu Rozenek pokazuje na nim swoją idealną figurę, na którą składa się między innymi perfekcyjnie płaski brzuch! A gdzie zostało ono wykonane? Na wakacyjnym wyjeździe Majdanów. Dokąd pojechali?

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK Prezentuje swoje wdzięki w białym kostiumie kąpielowym. Jego cena zwala z nóg!

Otóż, jak donoszą niektóre media, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już w te wakacje mają kręcić nowy program dla TVN, którego szczegóły wciąż owiane są ścisłą tajemnicą. Póki co wiadomo jedynie, że para będzie podróżować po całym świecie i wykonywać różne zadania, a program ma mieć coś wspólnego z testowaniem luksusowych hoteli. Tymczasem jednak „polska para Beckhamów” postanowiła wybrać się na romantyczny urlop tylko we dwoje. Gdzie wypoczywają? Tego para nie zdradziła. Wielu fanów podejrzewa jednak, że wybrali się na gorącą Teneryfę. To właśnie tam Rozenek sfotografowała się w seksownym żółtym bikini od Calvina Kleina.

Czy półnagie zdjęcie Małgorzaty Rozenek odbije się w mediach tak szerokim echem, jak jej fotka w kusych czarnych majtkach? Jedno jest pewne, na tym zdjęciu z wakacji gwiazda na pewno nie poprzestanie! Więcej ich znajdziecie w naszej GALERII ;-)

Co ciekawe, niektórzy dopatrują się w zdjęciu Małgorzaty Rozenek ciążowych krągłości! Wy także?

Przypomnijmy, że w wakacje będzie można oglądać drugi sezon show "Projekt Lady", który prowadzi Małgorzata Rozenek. Pierwszy odcinek już za nami. Poznajcie wszystkie uczestniczki "Projekt Lady 2"! Oglądacie?