Odkąd Małgorzata Rozenek związała się z Radosławem Majdanem, gwiazda przeszła niebywałą metamorfozę...

Wraz z pojawieniem się nowego partnera, Perfekcyjna Pani Domu stara się pozbyć łatki "nieskazitelnej" i pokazać trochę pazura.

Najpierw Rozenek pokłóciła się z Magdą Mołek w programie "W roli głównej", a później dała popis swojego charakterku gdy była gościem specjalnym w "Project Runway". Gwiazda stawała na głowie, aby być główną atrakcją show, a w stronę uczestników, bez zahamowań rzucała liczne oszczerstwa.

Niedawno Rozenek stała się obiektem kpin, gdy w mediach pojawiła się informacja o jej współpracy z marką produkującą papiery toaletowe.

Ostatnimi czasy oberwało jej sie też kilkakrotnie za program "Piekielny Hotel", który miał być hitem tvnowskiej ramówki, a okazał się klapą o małej oglądalności...

Produkcję skomentował ostatnio Kuba Wojewódzki w swoim felietonie:

"Niestety, "Piekielny Hotel", nowy show TVN prowadzony przez Małgorzatę Rozenek, regularnie traci widzów."

Swoje niezadowolenie wyraził także Marcin Tyszka:

- Ja i Anja żyjemy w tym świecie hoteli od 20 lat, pracujemy w tym świecie i uważam, że żeby komentować coś na temat hotelarstwa trzeba być klientem tych najlepszych hoteli, przeżyć kilkaset nocy w najróżniejszych miejscach, bo to jest trochę tak jakbyś krytykowała Bentleya wyłącznie czytając przewodnik o tym samochodzie. A musisz nim pojeździć, sprawdzić go i wtedy o tym mówić.

Jakby tego było mało, fotograf zaznaczył, że to Magda Gessler jest jedyną osobą, która może rzetelnie ocenić hotelową gastronomię:

- Uważam, że Magda Gessler jest dla mnie wyrocznią, jeśli chodzi o gastronomię i hotelarstwo, ale też o życie. Ona w tym świecie pracuje, ona w tym świecie żyje - wyznał Marcin Tyszka.

Małgorzata Rozenek nie spotyka się ostatnio z pozytywnymi opiniami na swój temat i zdobywa coraz więcej wrogów.Jeśli zaś "Piekielny Hotel" nadal będzie tracił widzów, tomoże się okazać, że show jesienią powróci na antenę z... nową prowadzącą!

Swoim kontrowersyjnym zachowaniem, gwiazda sama strzela sobie bramki.

Myślicie, że jej metamorfoza i próby bycia bardziej ostrą wyjdą jej bokiem?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek - Dogryza Anji Rubik!