Małgorzata Socha zorganizowała Baby Shower. Aktorka, która już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą, uległa panującemu ostatnio wśród gwiazd trendowi i urządziła przedporodową imprezę, na którą zaprosiła najbliższe przyjaciółki. Na baby shower Małgorzaty Sochy pojawiły się między innymi Katarzyna Zielińska, Agnieszka Sienkiewicz i Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka zadbała o urocze dekoracje i kolorowe balony. Na przyjęciu dominował kolor niebieski, co świadczy o tym, że Małgorzata Socha będzie miała syna. Do tej pory nie zdradziła, jak da mu na imię, ale fani dopatrzyli się szczegółu na jednym ze zdjęć i nie mają już wątpliwości! Syn Małgorzaty Sochy będzie miał na imię...

Baby shower Małgorzaty Sochy

Trzecie dziecko to dla Małgorzaty Sochy spełnienie wielkiego marzenia. Okazuje się bowiem, że już dawno temu gwiazda deklarowała chęć posiadania właśnie takiej ilości potomstwa. "- Kiedyś odgrażałam się, że będę miała troje dzieci i słowa dotrzymałam. W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie: Uważaj o czym marzysz, bo może się spełnić" - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z "Party". Jak widać, warto jest wypowiadać swoje życzenia na głos. Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka i wreszcie powita na świecie swojego upragnionego syna. 

Syn Małgorzaty Sochy - imię

Jak będzie miał na imię syn Małgorzaty Sochy? Wiele wskazuje na to, że aktorka nazwie go... Konfacel. Takiego właśnie napisu dopatrzyli się fani na jednym ze zdjęć gwiazdy na Instagramie. Myślicie, że rzeczywiście aktorka zdecydowała się na tak oryginalne imię dla swojego dziecka?

Zobaczcie ZDJĘCIA z baby shower Małgorzaty Sochy --->