Małgorzata Socha jest w ciąży. Plotki o tym, że gwiazda seriali "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki" spodziewa się trzeciego dziecka krążyły już od lutego, ale dopiero w połowie marca gwiazda w końcu osobiście potwierdziła dziennikarzom te radosne doniesienia. Małgorzata Socha, mama Zosi (ur. 2013) i Barbary (ur. 2017), nie zdradza na razie płci, ani żadnych innych szczegółów związanych ze swoim trzecim dzieckiem. Nie wiadomo też w którym miesiącu ciąży jest aktorka, ale patrząc po zdjęciach, jakie dodaje na Instagram, można stwierdzić, że czuje się świetnie. Nowa fotografia Małgorzaty Sochy podzieliła jednak jej fanki. Czy rzeczywiście jest aż tak kontrowersyjna?

Małgorzata Socha szczupła w ciąży

Małgorzata Socha dodała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu, w rozwianych włosach i owinięta jedynie ręcznikiem. Fanki aktorki od razu zauważyły, że pomimo ciąży Socha wygląda naprawdę szczupło. Nie zabrakło negatywnych komentarzy:

Same chude kości

Jak anorektyczka,co się stało z tą piękną zdrowo wyglądającą Małgosia??

Dla Ciebie same kości to piękno i naturalność? brawo! :/ współczuję bardzo

Małgorzata Socha odpowiedziała fankom, że to wszystko wina odpowiedniego ustawienia do zdjęcia. A Wy co o tym sądzicie? Rzeczywiście wygląda aż tak niezdrowo?