Małgorzata Socha jest niewątpliwie jedną z najlepiej ubranych i najbardziej eleganckich kobiet w polskim show-biznesie. 37-letnia aktorka może pochwalić się świetną figurą i zadbaną cerą - w wywiadach wielokrotnie podkreśla, że lubi dbać o siebie i ceni przede wszystkim naturalność. Gwiazda podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciami z wypoczynku w nad Bałtykiem. W przeciwieństwie do wielu gwiazd, aktorka zdecydowała się na urlop w kraju, a nie zagranicą na rajskich wyspach. I niestety są tego skutki - pogoda nad polskim morzem nie dopisuje... ;) Podczas wakacji gwiazda nie zamierza się malować. I właśnie zdjęcie Sochy bez makijażu obiegło ostatnio polski Internet.

Małgorzata Socha wybrała się na urlop nad polskie morze i podzieliła się z fanami zdjęciem w wersji całkowicie naturalnej -bez makijażu, w kapturze, czapce i rozwianych włosach. Od razu zwróciło to uwagę jej obserwatorów, którzy pospieszyli z przychylnymi komentarzami:

"Pogoda czy nie, Pani zawsze uśmiechnięta! "

"Ładnie wyglądasz Pani Gosiu, uwielbiam Panią. Radości i uśmiechu i słoneczka też."

"Prawdziwa piękna kobieta "

Podziwiamy, że Małgorzata Socha nie wstydzi się pokazywać bez makijażu. Aktorka w takiej naturalnej wersji #nomakeup wygląda naprawdę promiennie!

Tak trzymać! ;)

POLECAMY WAM TEŻ: Maffashion, Natalia Siwiec, Marina Łuczenko - gwiazdy Instagrama bez makijażu. Korzystnie?