Małgorzata Socha została ambasadorką nowego Jaguara E-PACE. Gwiazda zjawiła się na czwartkowej premierze najnowszego modelu samochodu i pozowała do zdjęć nawet za kierownicą! Jaguara E-PACE podziwiali także Borys Szyc, Michał Piróg, Joanna Horodyńska, Urszula Dudziak, Mariusz Czerkawski czy Kamila Szczawińska. Prezentacja odbyła się w warszawskiej Hali Gwardii. Nie zabrakło na niej miłośników tej luksusowej marki samochodowej. Zobaczcie w naszej GALERII, jak pozowały z czerwonym Jaguarem w tle!

Generalny Importer samochodów marki Jaguar przedstawił na oficjalnej prezentacji w warszawskiej Hali Gwardii najnowszy model marki – kompaktowego SUV-a E-PACE. Podczas eventu ogłoszona została oficjalna współpraca z Małgorzatą Sochą, której powierzono rolę ambasadorki modelu.Tłumnie zgromadzeni widzowie nie kryjąc zachwytu mieli możliwość poznania najnowszego modelu Jaguara.

Bardzo się cieszę, mogąc reprezentować markę Jaguara w roli oficjalnej ambasadorki modelu E-PACE. Moją dewizą jest bycie wymagającym wobec siebie, ale również innych, dlatego wybrałam auto dla ludzi, takich jak ja - Jaguara E-PACE. Ten model daje mi wszystko, czego zawsze potrzebowałam od samochodu. Styl, osiągi i bezpieczeństwo - powiedziała Małgorzata Socha.

Aktorka fotografowała się chętnie z kolegą po fachu, Borysem Szycem. Na premierze nowego Jaguara gościł także dawno niewidziany Robert Kozyra. Nie zabrakło także utytułowanych polskich sportowców, jak Joanna Jędrzejczyk i Mariusz Czerkawski. Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII>>